Agroturystyka nad jeziorem Kaszuby a rolnictwo regeneracyjne

Agroturystyka nad jeziorem Kaszuby ma wypełniony kalendarz różnych zajęć, w których można się dowiedzieć o rolnictwie regeneracyjnym, zdrowej glebie, marynowaniu, hodowli kóz, produkcji sera i pszczelarstwie. Możesz nawet wziąć udział w sześciotygodniowym intensywnym kursie na temat rolnictwa na małą skalę i nauczyć się uprawiać żywność na własnym podwórku. Naprawdę wierzymy, że najlepszym pożywieniem jest żywność, którą sam uprawiasz. Jesteśmy tutaj, aby pokazać naszej społeczności, że uprawianie własnej żywności jest możliwe i nie musi być przerażające.

Dzięki różnorodnym zajęciom oferowanym przez cały rok masz gwarancję, że opuścisz Agroturystykę nad jeziorem Kaszuby z nowo odkrytą miłością do niegdyś zniechęcającego pomysłu. Właścicielem i operatorem weteranów miejsca jakim jest agroturystyka nad jeziorem Kaszuby jest dziedziczną miejską farmą we Wdzydzach.

Rolnicy  dostrzegli okazję do uprawy żywności dla swojej społeczności na jednej z największych pustyń spożywczych. W każdy poniedziałek wieczorem można znaleźć w Agroturystyce nad jeziorem Kaszuby, gdzie można delektować się piwem rzemieślniczym i robić zakupy bezpośrednio od lokalnego rolnika. W każdą drugą sobotę miesiąca gospodarstwo jest otwarte dla zwiedzających na stoiska i wycieczki po farmie. Odwiedzając i robiąc zakupy w lokalnej farmie, kupujesz swoje wartości. Kiedy tracimy gospodarstwa i rolników, tracimy równowagę i wystarczalność. Lokalne farmy zapewniają lokalne miejsca pracy, zwiększają lokalną gospodarkę i utrzymują lokalne pieniądze. Agroturystyka nad jeziorem Kaszuby oferuje również serię wyjątkowych doświadczeń związanych z jedzeniem od farmy do stołu, aby ponownie połączyć swoją społeczność poprzez łamanie chleba podczas znaczącej rozmowy.

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.