Firma Marcco wykonuje cięcie żelbetu

Jako wiodący specjalista od usługi jaką jest cięcie żelbetu w Polsce, Marcco oferuje szeroki zakres usług dla klientów z branży budowlanej. Od betonowania po usuwanie odpadów i betonu, oferujemy wszystko. Oto przegląd różnych usług, które oferujemy:

PIŁY ŚCIENNE.
Piłowanie ścian, znane również jako piłowanie gąsienic, jest najskuteczniejszym rozwiązaniem do cięcia powierzchni pionowych lub pochyłych wykonanych z betonu, żelbetu, kamienia, asfaltu lub bloku żużlowego. W procedurze używa się okrągłej diamentowej tarczy, zwykle przymocowanej do maszyny gąsienicowej, umożliwiającej precyzyjne umieszczenie cięcia. System prowadnic umożliwia przymocowanie piły ściennej do niemal każdej poziomej lub pionowej powierzchni, w tym stromych pochyłości i podłóg. Piły ścienne działają na energię hydrauliczną, powietrzną lub elektryczną – i mogą wykonywać cięcie żelbetu proste i fazowane. Piła ścienna jest doskonałym wyborem do tworzenia precyzyjnych otworów w dowolnej konstrukcji betonowej.

DOŚWIADCZENIE W PILARCE ŚCIENNEJ.
Ta procedura jest jednym z oferowanych rozwiązań jakimi jest cięcie żelbetu czy cięcie kamienia węgielnego i procedurą wymagającą specjalistycznego doświadczenia i wiedzy specjalistycznej w zakresie cięcia żelbetu w Polsce. Jako firma Marcco oferujemy jedno i drugie. Tego rozwiązania używamy do tworzenia otworów przez ściany i płyty żelbetowe, a także do wielu innych zastosowań. Piły ścienne są znane nie tylko ze względu na precyzję cięcia i szybkość, ale także z bezpieczeństwa, gdy są w rękach doświadczonych operatorów.

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.