Uprawiam i sprzedam borówkę amerykańską!

Uprawa borówki jest bardzo prosta. Tak prosta jak posiadanie świeżej borówki na własnym podwórku. Sam od lat hoduję i chętnie sprzedam borówkę amerykańską z moich podwórkowych upraw! Moje rośliny jagodowe przyniosą obfite plony soczystych, pysznych, bogatych w przeciwutleniacze jagód, z których można korzystać na wiele sposobów. Możesz je jeść na świeżo, piec je na torty, mieszać z sałatką owocową, podawać ze śmietaną lub dodawać do płatków lub płatków owsianych, aby uzupełnić śniadanie. Jako bonus krajobrazowy mają piękne kwiaty na wiosnę i wspaniałe liście jesienią. Borówki wyglądają wspaniale przez cały rok.

Sprzedam borówkę amerykańską uprawianą z moje pola, bo mam jej na pęczki – rok rocznie w zbiorach muszą pomagać ochotnicy i cała rodzina. Borówki Amerykańskie są energiczne i bardzo odporne na zimno, dzięki czemu idealnie nadają się dla hodowców w chłodniejszych warunkach klimatycznych. Są także wyjątkowo odporne na ciepło, co oznacza, że wyróżniają się w klimacie o wyższych średnich temperaturach. Jeśli masz niewielki ogród, umieść patio z krzakami, a rośliny rozsadzą się w połowie wysokości  w ziemi lub w pojemnikach.

Przeczytaj poniższy przewodnik kupującego borówki!
Aby zapewnić sobie rosnący sukces i satysfakcję, przy zakupie borówki należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Zastosuj moje rady bo sprzedam borówkę amerykańską tylko taką, która pochodzi z moich upraw i mam pewność, że jest uprawiana z największą starannością w idealnych do tego warunkach.
– Kompatybilność stref  klimatycznych – twój klimat odgrywa ważną rolę w tym, czy roślina jagodowa wyda owoce, a nawet przeżyje. Przed zamówieniem rośliny upewnij się, że zalecany zakres stref odporności na warunki atmosferyczne obejmuje Twój obszar.
– Prawidłowe zapylenie – mimo że nasze borówki są samozapylające, nadal zalecamy sadzenie innej odmiany w ogrodzie, aby uzyskać optymalną produkcję owoców.
– Kwaśna Gleba  – owoce borówki amerykańskiej najlepiej rosną w glebie kwaśnej. Wolą glebę o pH od 4,5 do 5,5. Jeśli gleba nie jest wystarczająco kwaśna, rozważ dodanie zakwaszacza gleby.

sprzedam borówkę amerykańską

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.