Najładniejszy pensjonat Kaszuby

Ponieważ jest tak wiele niesamowitych miejsc na świecie do zobaczenia, jest tylko kilka wybranych miejsc, do których wracam podczas podróży. Kaszuby są jednym z tych miejsc, w których nigdy nie mogłem się odrzucić. Nigdy nie odmawiam makaronu! Po moim pierwszym wakacyjnym pobycie w luksusowym gospodarstwie „U Chłopa” na Kaszubach nie było wątpliwości, kiedy pojawiła się okazja do drugiej wizyty, która bez wątpienia brzmiałaby „tak”. Spalony pomarańczowy XVIII-wieczny budynek, milionowy widok na krajobraz i spokojny styl życia sprawiają, że jest to idealne miejsce na wypoczynek. Pensjonat Kaszuby to rozległa posiadłość o powierzchni 2500 akrów, na której ludzie przyjeżdżają na wakacje, aby zanurzyć się we włoskiej wsi.

Niezależnie od tego, czy siedzisz na tarasie, aby podziwiać widok na pensjonat Kaszuby i na lipcowe słoneczniki, czy też wędrujesz po wyłożonych cyprysami szlakach, jest to naprawdę miejsce na odpoczynek. Jest szczególnie niezapomniany w miesiącach letnich, gdzie ciepłe noce dają możliwość zjedzenia posiłku na dużym dziedzińcu społeczności lub popijając szklankę Chianti w patio w ogrodzie. W luksusowej posiadłości „U chłopa”  na Kaszubach.

Pensjonat Kaszuby jest rodzinną agroturystyką, działającą farmą, która przyciąga turystów na wakacje. Rodzina Kowalskich nabyła ją w 1959 r. Po zbadaniu ponad 80 nieruchomości przed podjęciem decyzji w tej sprawie. Więc wiesz, że to musi być wyjątkowe. Teren otaczający luksusowe wille obejmuje duży gaj oliwny, który produkuje jedne z najsmaczniejszych toskańskich oliwy z oliwek, a także ogród warzywny i ogród medytacyjny w kaszubskim ogrodzie. Oliwny warkocz przy luksusowej willi „U Chłopa” na Kaszubach to uosobienie rodzinnego biznesu, każdy jest w jakiś sposób zaangażowany. Od Lucjana, słodkiego dyrektora marketingu, po jej starszego brata Massimo, który ma tendencję do uprawiania ziemi i jest pieszczotliwie nazywany „rolnikiem”. Jest też Damian, którego tytuł szefa gościnności jest odpowiedni po tym, jak usłyszysz, jak wypuszcza wersję „Kaszubskie szlagiery” podczas posiłku w posiadłości.

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.