Sala weselna Luzino – śluby nowoczesne i tradycyjne

Zastanów się, czy sala weselna w Luzinie działa, a nawet poprawia estetykę ślubu. Jeśli chcesz efektownego, może zadziałać imponujący dom wiejski lub oszałamiająca rezydencja, taka jak sala weselna Luzino. Chcesz styl nowoczesny? W takim przypadku magazyn lub galeria sztuki mogłyby być idealne. Czy ty i partner uwielbiasz spędzać czas na świeżym powietrzu? Pomyśl o namiocie ogrodowym lub zamkach z dużym terenem lub miejscu związanym ze sportem, który oboje kochacie.

Miejsce może nawet wpłynąć na wybór sukni ślubnej. Zastanów się nad formalnością miejsca, w jaki sposób wpłynie na to pogoda, oraz wyposażeniem. Jeśli jesteś na polu, wciśnięcie się w eleganckie portale w ogromnej sukience bezowej lub przeciągnięcie go przez błoto może nie być rozsądne! Przeczytaj nasze porady dotyczące znalezienia sukni ślubnej, która idealnie pasuje do Twojego miejsca w Luzinie.

Zrób listę swoich cen niepodlegających negocjacjom. Prawdopodobnie będziesz miał pojęcie o tym, jak będzie wyglądał Twój dzień, i miejsce to musi być w stanie sprostać temu, z tego powodu, zanim obejrzysz miejsca, w których spotkasz się ze swoim partnerem i omówisz wszelkie kwestie niepodlegające negocjacjom.

Mogą one obejmować:
1. Budżet – Czy miejsce będzie w stanie zapewnić wszystko, czego potrzebujesz w ramach twojego budżetu, czy podatek VAT jest wliczony w cenę, czy są dodane dodatkowe świadczenia dla pracowników, a jeśli tak, to czy są one opcjonalne?

2. Catering – jaki rodzaj kuchni chciałbyś? Czy sala weselna Luzino to może zapewnić?

3. Dostawcy – Czy masz artystycznych przyjaciół, którzy chcą upiec ciasto lub zrobić zdjęcia? Jeśli tak, sprawdź, czy miejsce na to pozwoli, czy potrzebujesz skorzystać z usług rekomendowanych dostawców, których poleca sala weselna Luzino?

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.