Urna dla zwierząt – jaka oferta dla klientów sklepu online?

W większości przypadków skremowane szczątki są bezwonne – urna dla zwierząt  jest do nich idealna. Mogą mieć lekko metaliczny zapach lub niektórzy twierdzą, że w niektórych przypadkach pachną trochę jak kadzidło. Jednak popioły często nie mają wyraźnego zapachu. Niemniej jednak mogą przyjąć zapach pojemnika lub urny kremacyjnej, w której się znajdują. Na przykład, jeśli skremowane szczątki zostaną wlane bezpośrednio do drewnianej urny, z czasem mogą zacząć pachnieć drewnem. Może to być mniej prawdopodobne w przypadku materiału takiego jak szkło z którego wykonana jest urna dla zwierząt , które nie ma wyraźnego zapachu.

Ile waży popiół? Jak duża musi być urna dla zwierząt?
Prochy dorosłego człowieka ważą średnio od 4 do 8 funtów (2 do 3 kg). Popioły kobiet mają zazwyczaj wagę od 4 do 6 funtów, podczas gdy prochy mężczyzn często wahają się od 6 do 8 funtów (2,7 – 3,6 kg).

Waga prochów nie zależy od wagi osoby, ponieważ w procesie kremacji ulegają zniszczeniu mięśnie i tłuszcz. Dlatego zależy to bardziej od czynników, takich jak wzrost i gęstość kości. Niemniej jednak prochy często ważą około 3,5 procent pierwotnej wagi osoby.

Należy jednak pamiętać, że wybór na urny dla zwierząt  zależy raczej od objętości niż od wagi. Objętość popiołu można określić za pomocą poniższych wskazówek.

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.