Zabawki hurtownia zaprasza na zakupy

Dzieci mogą bawić się zabawkami. Należy jednak pamiętać, że bezpieczeństwo zawsze powinno być na pierwszym miejscu. Każdego roku tysiące dzieci zostaje rannych przez zabawki. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, na co zwrócić uwagę przy zakupie zabawek i jak kilka prostych pomysłów na bezpieczne użytkowanie może często zapobiec obrażeniom.

Zapobieganie urazom spowodowanym przez zabawki:
Większość urazów spowodowanych zabawkami to drobne skaleczenia, zadrapania i siniaki. Zabawki hurtownia mogą jednak spowodować poważne obrażenia, a nawet śmierć. Dzieje się tak, gdy zabawki hurtownia są niebezpieczne lub używane w niewłaściwy sposób. 10 porad dotyczących zakupu zabawek: Oto wskazówki, które pomogą Ci wybrać bezpieczne i odpowiednie zabawki dla Twojego dziecka.
1. Przeczytaj etykietę zabawki.
Etykiety ostrzegawcze zawierają ważne informacje na temat korzystania z zabawki i wieku, w którym zabawka jest bezpieczna. Pamiętaj, aby pokazać dziecku, jak prawidłowo korzystać z zabawki. Pomyśl DUŻO. Upewnij się, że wszystkie zabawki i części są większe niż usta dziecka, aby zapobiec zadławieniu.
2. Unikaj zabawek, które wystrzeliwują przedmioty w powietrze. Mogą powodować poważne obrażenia oczu lub zadławienie.
3. Unikaj głośnych zabawek z hurtowni, aby zapobiec uszkodzeniu słuchu dziecka.
4. Szukaj wypchanych zabawek, które są dobrze wykonane. Upewnij się, że wszystkie części są ciasne, a szwy i krawędzie są bezpieczne. Pluszowe zabawki hurtownia powinny także nadawać się do prania w pralce. Zdejmij luźne wstążki lub sznurki, aby uniknąć uduszenia.
5. Unikaj zabawek, które mają małe granulki podobne do fasoli lub farsz, który może spowodować zadławienie lub uduszenie w przypadku połknięcia.
6. Kup plastikowe zabawki, które są wytrzymałe. Zabawki hurtownia wykonane z cienkiego plastiku mogą łatwo pękać. Unikaj zabawek z toksycznymi materiałami, które mogłyby spowodować zatrucie. Upewnij się, że etykieta mówi „nietoksyczny”.

Unikaj także zestawów hobby i zestawów chemicznych dla każdego dziecka w wieku poniżej 12 lat. Mogą powodować pożary lub wybuchy i mogą zawierać niebezpieczne chemikalia. Upewnij się, że starsze dziecko wie, jak bezpiecznie obchodzić się z tego rodzaju zabawkami.

Zachowaj ostrożność przy zakupie zabawek szopkowych z hurtowni. Miękkie przedmioty, luźna pościel lub wszelkie przedmioty, które mogłyby zwiększyć ryzyko uwięzienia, uduszenia lub uduszenia, powinny być trzymane poza łóżeczkiem. Każda wisząca zabawka do łóżeczka (telefony komórkowe, siłownie dziecięce) powinna znajdować się poza zasięgiem dziecka i musi zostać zdjęta, gdy dziecko po raz pierwszy zacznie podnosić swoje dłonie i kolana lub gdy dziecko ma 5 miesięcy, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Te zabawki mogą udusić dziecko.

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.