Zdobądź certyfikat za szkolenie ccna!

Uzyskanie certyfikatu za szkolenie ccna to pierwszy krok w przygotowaniach do kariery w technologiach sieciowych. Aby zdobyć certyfikat CCNA, wystarczy zdać jeden egzamin – obejmujący szeroki zakres podstaw kariery informatycznej w oparciu o najnowsze technologie sieciowe.

Podobnie jak w przypadku szkolenia ccna, nie ma żadnych formalnych warunków wstępnych, aby zapisać się na kurs certyfikacyjny CCNP i przystąpić do egzaminów. Osoby uczące się, które biorą udział w kursie CCNP, na ogół posiadają dogłębną wiedzę na temat sieci, a także dobrą znajomość technologii Cisco.

Typowa ścieżka certyfikacji dla większości uczniów zaczyna się od zapisu na szkolenie ccna a następnie przechodzi do CCNP. Aby uzyskać certyfikat CCNP, uczniowie muszą zdać dwa egzaminy (jeden podstawowy i jeden egzamin koncentracji). Ten pakiet kursów obejmuje oba egzaminy. Głównym celem egzaminu jest wdrażanie i obsługa podstawowych technologii sieciowych Cisco dla przedsiębiorstw. Przedmiotem egzaminu koncentracyjnego dla tego konkretnego pakietu jest projektowanie sieci korporacyjnych Cisco jakiego uczy szkolenie ccna.

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.